سایر

یون ساز منفی

یون ساز منفی

در طبیعت تعداد زیادی یون های منفی وجود داشته که باعث می شود شما در این اماکن، احساس خوبی داشته و از محیط لذت ببرید. وجود یون های منفی در هوا باعث می شود که هر گونه احساس افسردگی، سردرد، آسم و خستگی از افراد دور شده و انرژی مثبت به آنها تزریق شود.

Negative-ionizer1

یکی از دلایل وجود محیط ناسالم، کمبود یون های منفی در هوا است.

کمبود یون منفی در ساختمان های مدرن با سطوح سیمان شده و پنجره های بسته عمومیت دارد. دستگاه های تهویه مطبوع و تلویزیون ها سبب افزایش بار مثبت هوای اطراف می گردند. آتش سوزی های الکتریکی، کمبود درختان و دود خروجی از اگزوز اتومبیل ها از دیگر عوامل کمبود یون منفی در هوای پیرامون شهرهای بزرگ است.

اگر کمبود یون منفی بر طرف نگردد، نتیجه آن، کاهش تولید به دلیل خستگی، فقدان تمرکز و برخورد بدبینانه خواهد بود.

یون های منفی به آلاینده های هوا چسبیده و ذرات تشکیل شده سنگین تر شده و به طرف زمین کشیده  می شوند و بدین ترتیب هوا را از وجود آلاینده ها پاک می کند.

air-ionizer1
یون ساز منفی

نکته دیگر اینکه در مکانهایی که یون های منفی زیاد باشد رشد باکتریها بسیار کاهش یافته و محیط سالم تری خواهد بود. طی تحقیقاتی که در ارتباط با یون منفی صورت گرفته، یک دستگاه مولد یون منفی را درون یک مخزن پر از دود قرار دادند و پس از دقایقی مشاهده کردند که دستگاه کاملا از دود پاک شده است. لذا به این نتیجه رسیدند که یون منفی علاوه بر باکتری، دود و غبار را نیز پاک می کند.

حتما تاکنون نام دستگاه های تصفیه هوا را شنیده اید. اساس عملکرد این دستگاهها نیز معمولا ساخت یون های منفی است و از این طریق هوا را پاک می کند. در شکل زیر اصول عملکرد این دستگاه ها را مشاهده می کنید.

air-ionizer2
یون ساز منفی

ترکیب یون منفی ساز با دستگاه بخور می تواند بسیار کاربردی و جذاب باشد تا بتوان هم رطوبت محیط را کنترل کرد و هم کیفیت

هوا را سالم سازی نمود

ماژول یون ساز منفی ۱۰ سر HYF – 220VAC با راه اندازی ساده و قیمت مناسب قابلیت یون سازی منفی در فضا را داشته که هوای سالم و مطبوعی به محیط می دهد.

Negative-ion-generator-module-220v
یون ساز منفی

برای خرید یون ساز منفی اینجاکلیک کنید

نظرتان را درباره این مقاله بگویید 9 نظر

یون ساز منفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 − دو =